De Eemhof
Premium cottage Vernieuwd
- Voor 4 personen
- 2 Slaapkamers
- 73m²
- Wi-Fi inbegrepen
- 1 Badkamer
- Gelijkvloers
Geen huisdieren toegestaan
Geen huisdieren toegestaan
Wil je het nog wat comfortabeler hebben, zodat je met volle teugen van jouw familie en vrienden kunt genieten? Dan ga je voor een Premium cottage: de ideale optie voor lange, gezellige vakantiedagen. Om te profiteren van kleine extra's zoals NESCAFÉ Dolce Gusto, tweede TV in de slaapkamer, een föhn en opgemaakte bedden bij aankomst.
Services
Inclusief:
- Opgemaakte bedden
- Keukenpakket
Optioneel:
- Broodjes aan de deur bezorgd
- Handdoekenpakket
- Voorkeursligging accommodatie
- Streaming Wi-Fi
Voorzieningen
Woonkamer:
Vernieuwde woonkamer met hoekbank, open haard, Flatscreen TV, Bluetooth Soundsystem
Slaapkamer:
2 vernieuwde slaapkamers met 2 éénpersoonsbedden, tweede TV in één slaapkamer, föhn, éénpersoonsdekbedden en hoofdkussens zijn aanwezig in de cottage
Badkamer:
Vernieuwde badkamer met bad, douche in bad
Keuken:
Vernieuwde ingerichte keuken met kookplaat, koelkast, vaatwasser, combimagnetron met crispfunctie, NESCAFÉ Dolce Gusto, filter-koffiezetapparaat, broodrooster, citruspers, waterkoker, servies, bestek, potten en pannen
Buiten:
Privéterras met tuinmeubilair
Overige:
Apart toilet, kluis, kindermeubilair (kinderbed/box, kinderstoel, kinderopstapje), huisdieren toegestaan
Openingstijden
Op de dag van vertrek kun je nog de hele dag gebruikmaken van alle faciliteiten in het park.
Altijd inbegrepen bij Center Parcs:
- Een veilige en schone vakantieomgeving
- Ruimte en rust, midden in de natuur
- Aangepaste activiteiten voor gegarandeerd familieplezier
- Gratis Standaard Wi-Fi in Nederland, België en Duitsland
- Eindschoonmaak, gebruik van water en elektriciteit
Hulp nodig?
010 7980980*
(gebruikelijke belkosten)
- Verplichte bijkomende kosten bij de boeking van een verblijf zijn de reserveringskosten (€ 29,50 per boeking), verplichte bedlinnen pakketten bij boeking van een Comfort cottage in Nederland, België en Duitsland (€ 9,25 per persoon) en toeristenbelasting en heffingen. De aangegeven prijs is op basis van beschikbaarheid.
- $(document).ready(function(){
- $(".searchAccommodations-booking").insertBefore(".searchAccommodations-picto");
- });
- });